HT Prva liga: Rijeka uspješna na gostovanju u Koprivnici

Nogometaši Rijeke nastavljaju pratiti Hajduk u lovu na drugo mjesto Hrvatski Telekom Prve lige.

U ogledu 28. kola Rijeka je na gostovanju u Koprivnici pobijedila Slaven Belupo 3:1. U završnom dijelu prvog poluvremena Rijeka je golovima Acostyja u 32. i Čolaka u 38. minuti stekla velika dva gola prednosti.

Prvi domaći strijelac Mirko Ivanovski je u 65. minuti realizirao jedanaesterac i tako probudio nadu domaćinu, no u 78. minuti je Puljić vratio prednost od dva gola Rijeke (3:1) i time osigurao gostujuće slavlje.

Vrijedi naglasiti novu dobru partiju igrača Rijeke Pavičića koji se i ovom prilikom isticao asistencijama (dvije na utakmici).

HT Prva liga, 28. kolo: Slaven Belupo - Rijeka 1:3 (Ivanovski 65.-11m/Acosty 32., Čolak 38., Puljić 78.)