HT Prva liga: Rudeš bolji od Hajduka

33. kolo HT Prve lige zaključili su ove nedjelje Rudeš i Hajduk, a domaća se momčad pobrinula da još jedna momčad s gornjeg doma ljestvice ne osigura slavlje ovoga vikenda. Rudeš je na svom terenu slavio 2:1.

Domaćina je u vodstvo u 14. minuti doveo Anderson Emanuel te se domaćom prednošću otišlo na predah.

Do 78. minute čekalo se na novi pogodak, a za 1:1 siguran je Hamza Barry. No, poravnanje rezultat nije dugo potrajalo i Einar Galilea se pobrinuo za slavlje Rudeša 2:1.

Hajduk se tako ije vratio na drugo mjesto ljestvice, nakon što je i Rijeka ovoga vikenda pretrpjela poraz, dok je Rudeš osigurao nove važne bodove u borbi za ostanak u Prvoj ligi te se od posljednje dvije momčadi udaljio sedam, odnosno, osam bodova.

HT Prva liga, 33. kolo: Rudeš - Hajduk 2:1 (Emanuel 14., Galilea 84./Barry 78.)