HT Prva liga: Rudeš ukrao bod Slaven Belupu u Koprivnici

Nogometaši Rudeša i dalje čekaju prvu ovosezonsku pobjedu, ali ipak moraju biti sretni kako je završila prva utakmica osmog kola HT Prve lige.

U Koprivnici su Slaven Belupo i Rudeš odigrali 1:1 s tim da je veliki dio utakmice domaćin imao igrača više, a imao je i neiskorišteni jedanaesterac te vodstvo 1:0.

U 31. minuti sudac je dosudio jedanaesterac za domaćina uslijed igranja rukom gostujućeg igrača Oluića ispred vratiju Rudeša. Crveni karton dobio je Oluić, ali je Banić obranio udarac Bačelića-Grgića.

Slaven Belupo je igrača više materijalizirao u 55. minuti golom Jelića, no u 82. je domaći igrač Božo Musa dobio drugi žuti karton, a čim su se snage na travnjaku izjednačile Rudeš je do boda došao golom Marija Lovre Vojkovića u 84. minuti.

Za Slaven Belupo je ovo već peti remi u sezoni po čemu je rekorder.

HT Prva liga, 8. kolo: Slaven Belupo - Rudeš 1:1 (Jelić 55./Vojković 84.)