HT Prva liga: Rudešu senzacionalna pobjeda na Poljudu

Rudeš, posljednja momčad na ljestvici Hrvatski Telekom Prve lige, šokirala je Hajduk na Poljudu te je slavila 3:2 u susretu 15. kola!

Za Rudeš je to druga pobjeda u sezoni, prva u gostima, a do nje je zagrebačka momčad došla nakon što je gubila 2:0, nakon dvadesetak minuta igre.

Borja Lopez i Franck Ohandza zabili su prva dva gola za Splićane i očekivala se lagana egzekucija domaćina u nastavku. No, umjesto toga uslijedio je senzacionalni preokret.

Prvo je u 61. minuti Entrena smanjio na 1:2. Samo osam minuta kasnije Mario Budimir izjednačio je na 2:2 i na opće iznenađenje u završnici utakmice više su prilika imali gosti i pritom bili bolji suparnik na Poljudu.

To je na kraju donijelo još jedan pogodak u domaćoj mreži i to u režiji ranija dva strijelca. Budimir je asistirao, a Španjolac Juan Antonio Entrena zabio iz voleja za veliku pobjedu Rudeša.

HT Prva liga, 15. kolo: Hajduk - Rudeš 2:3 (Borja Lopez 15., Ohandza 21./Entrena 61., 89., Budimir 69.)