HT Prva liga: S 3:0 Dinamo nadjačao Slaven Belupo

U najavi uzvratne utakmice šesnaestine finala Europske lige nogometaši Dinama uspješno su odradili domaću utakmicu 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

S 3:0 Dinamo je pobijedio Slaven Belupo pogocima u drugom poluvremenu. Posebno je inspiriran u ovom ogledu bio Izet Hajrović koji je bio najveća opasnost za gostujuću momčad.

Uostalom, Hajrović je i načeo Slaven Belupo sjajnim pogotkom u 67. minuti kada je gromovitim udarcem s 20-ak metara pogodio za 1:0. Deset minuta kasnije utakmica je odlučena kada je Mislav Oršić postigao pogodak za 2:0 (također sjajan udarac s 20 metara) čime je hrvatski prvak osigurao novu, 17. pobjedu u sezoni.

Na kraju je, u 88. minuti, Mario Musa postigao novi gol za konačnih 3:0.

HT Prva liga, 21. kolo: Dinamo - Slaven Belupo 3:0 (Hajrović 67., Oršić 77., Musa 88.)