HT Prva liga: Sedam golova Dinama, brzopotezni hat-trick Oršića

Gromovito su u nastavak sezone Hrvatski Telekom Prve lige ušli nogometaši Dinama, inače vodeća momčad na ljestvici. U susretu 19. kola Dinamo je kao domaćin razbio Rudeš 7:2.

Već nakon devet minuta bilo je jasno kako se neće ponoviti iznenađujući rezultat s početka sezone kada je Rudeš odigrao 1:1 na maksimirskom stadionu. Ove subote nakon devet minuta igre bilo je 2:0. Oba je gola dao Hajrović, a jedan od njih škaricama.

Do kraja poluvremena za Dinamo su još pogađali Petković i Gojak, a jedan je gol zabio i Rudeš (novo pojačanje Štrkalj).

U nastavku se, pak, dogodio brzopotezni hat-trick Mislava Oršića koji je povećao na 7:1 golovima u 57., 60. i 64. minuti, dok je Tomislav Štrkalj dao još jedan gol za goste i postavio konačnih 2:7.

HT Prva liga, 19. kolo: Dinamo - Rudeš 7:2 (Hajrović 5., 9., Petković 19., Gojak 40., Oršić 57., 60., 64./Štrkalj 22., 79.)