News

HT Prva liga: Slaven Belupo gurnuo Cibaliju bliže Drugoj ligi

U posljednjem dvoboju 31. kola Hrvatski Telekom Prve lige Slaven Belupo je u Vinkovcima pobijedio Cibaliju 3:1.

U čak 16 dosadašnjih gostujućih utakmica u sezoni Slaven Belupo je postigao samo sedam golova, a u ovih 90 minuta skoro polovicu (tri) čime su Koprivničani dodatno gurnuli Cibaliju bliže Drugoj ligi.

Cibalia je sama sebi mnogo naštetila u ovom susretu. Vratar Šubarić isključivi je krivac za prvi gol, a u 55. minuti Muženjak je dobio drugi žuti karton čime su šanse domaćina ovog ponedjeljka potpuno nestale.

Strijelci su za Slaven Belupo bili Trebotić (2.), Bouadla (19.) i Doležal (70.), dok je jedini strijelac za Vinkovčane bio Barišić (21. minuta).

HT Prva liga, 31. kolo: Cibalia - Slaven Belupo 1:3 (Barišić 21./Trebotić 2., Bouadla 19., Doležal 70.)