HT Prva liga: Slaven Belupo preokretom do pobjede za kraj

Nogometaši Slaven Belupa sezonu su završili pobjedom protiv Osijeka 2:1, na domaćem travnjaku u 36. kolu HT Prve lige.

Do tri boda Slaven Belupo je došao preokretom. Bila je to, ujedno, druga pobjeda u nizu Slaven Belupa, kao i premijerna ove sezone protiv Osječana.

Osijek je poveo golom Mudražije na samom isteku prvog poluvremena. No, u 73. minuti je gostujući igrač Boban dobio drugi žuti karton, a domaćin je to iskoristio s dva gola u završnici. Prvo je Rebernik izjednačio u 84., a dvije minute kasnije je najbolji domaći strijelac Mirko Ivanovski omogućio slavlje domaćina svojim 15. golom u sezoni.

HT Prva liga, 36. kolo: Slaven Belupo - Osijek 2:1 (Rebernik 84., Ivanovski 86./Mudražija 45.+1)