News

HT Prva liga: Slaven Belupo vodio 3:0, Zaprešićani stigli do boda

U četvrtak je odigrana posljednja utakmica 30. kola Hrvatski Telekom Prve lige, a Slaven Belupo i Inter-Zaprešić su u Koprivnici podijelili bodove odigravši 3:3.

Iako je domaćin vodio 3:0 nakon samo dvadesetak minuta igre (strijelci Međimorec, Vidović i Trebotić), na kraju je osvojio tek jedan bod.

Prvo je mlada zaprešićka nada Dominik Rešetar smanjio na 1:3, a minutu kasnije pocrvenio je domaći igrač Nikola Katić.

U nastavku je uslijedila inicijativa gostiju koji su u 70. dodatno smanjili zaostatak (strijelac Mazalović), a u 98. minuti je isti igrač realizirao jedanaesterac i postavio konačnih 3:3.

HT Prva liga, 30. kolo: Slaven Belupo - Inter-Zaprešić 3:3 (Međimorec 6., Vidović 9., Trebotić 22./Rešetar 44., Mazalović 70., 90.+8-11m)