HT Prva liga: Tek treća pobjeda Slaven Belupa u sezoni

Nogometaši Slaven Belupa svladali su na domaćem travnjaku Goricu s 2:0 u dvoboju 20. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Za Koprivničane je to tek treća pobjeda u sezoni (uz čak 12 remija i pet izgubljenih utakmica), dok su Velikogoričani tek po treći put izgubili ove sezone u gostima.

Utakmica je riješena na samom početku. Slaven Belupo je u uvodnih 13 minuta postigao dva gola i time popločao put prema uspjehu. Novi napadač Slaven Belupa Ivan Krstanović opet je bio strijelac (u trećoj minuti), dok je u 13. za 2:0 pogodio David Puclin.

Do kraja je domaćin (Bačelić-Grgić) propustio realizirati jedanaesterac (vratar Gorice Kahlina je obranio), dok je gostima poništen pogodak novog igrača Ronalda Deaconua u samoj završnici.

HT Prva liga, 20. kolo: Slaven Belupo - Gorica 2:0 (Krstanović 3., Puclin 13.)