HT Prva liga: U vatrometu golova Lokomotiva slavila u Koprivnici

Prilično uvjerljiv bio je nastup nogometaša Lokomotive ove nedjelje u susretu sedmog kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Već četvrtu pobjedu u sezoni Lokomotiva je upisala u gostima u Koprivnici kod Slaven Belupa. Bilo je 5:2 za zagrebačkog prvoligaša.

U 23. minuti Lirim Kastrati postigao je prvi pogodak na susretu, a utakmica se činila riješenom krajem prvog i početkom drugog poluvremena. Toni Datković je u 43. povećao na 2:0, a Kastrati je svojim drugim golom u 46. minuti povećao na 3:0.

No, u 70. Bačelić-Grgić i 81. Jelić vraćaju Slaven Belupo u igru i smanjuju na 2:3. Ipak, kratko je trajala domaća nada da bi se mogao osvojiti bod jer su potom još jednom zabijali Kastrati i Krstanović za konačnih i uvjerljivih 5:2.

HT Prva liga, 7. kolo: Slaven Belupo - Lokomotiva 2:5 (Bačelić-Grgić 70., Jelić 81./Kastrati 23., 46., 83., Datković 43., Krstanović 86.)