HT Prva liga: Vratar Letica u 96. zabio za pobjedu Hajduka!

Nevjerojatno dramatična utakmica 25. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Hajduka i Istre 1961 završila je pobjedom Splićana 3:2.

U šestoj minuti sudačke nadoknade Hajduku je pobjedu osigurao vratar Karlo Letica. U posljednjem napadu na ogledu i Letica se priključio svojim napadačima te je postigao gol glavom kojim se Hajduk približio Dinamu na šest bodova zaostatka.

Hrabra Istra 1961 je golovima Vojnovića i Mateija vodila na Poljudu 2:1. Na 2:2 je izjednačio Said u 71. minuti, a u završnici je trajala prava okupacija gostujućeg šesnaesterca pri čemu se i dva puta zatresao gostujući okvir vratiju.

I onda se ukazao vratar Letica koji je pogotkom glavom zaključio ovu splitsku dramu.

HT Prva liga, 25. kolo: Hajduk - Istra 1961 3:2 (Gyurcso 15., Said 71., Letica 90.+6/Vojnović 27., Matei 53.)