News

HT Prva liga: Zaprešićani ražalostili Istru 1961

U petak je odigran prvi susret 32. kola Hrvatski Telekom Prve lige, a Inter iz Zaprešića je pobijedio Istru 1961 u gostima 4:2.

Dramatična i napeta bila je utakmica u Puli u kojoj su po dva gola za goste postigli Komnen Andrić i Vlatko Blažević, a time je Inter-Zaprešić prekinuo niz od pet kola bez pobjede u Prvenstvu.

Istra 1961 vodila je pogotkom Gorana Roce u 19. minuti. U nastavku je Matei u 62. izjednačio na 2:2, no stanje je na travnjaku kulminiralo u završnici kada je u 87. minuti dosuđen jedanaesterac za goste.

Andrić je bio precizan s bijele točke, a u nadoknadi je Blažević potvrdio gostujuće slavlje.

Istru 1961 tako očekuje nastavak teške borbe za prvoligaški spas. Uz utakmicu više Puljani imaju samo bod više od posljednje Cibalije.

HT Prva liga, 32. kolo: Istra 1961 - Inter-Zaprešić 2:4 (Roce 19., Matei 62./Blažević 48., 90.+2, Andrić 50., 89.-11m)