HT Prva liga: Zaprešićani zaustavili Lokomotivu

U Zaprešiću je u petak odigrana prva utakmica desetog kola Hrvatski Telekom Prve lige, a Inter-Zaprešić je na svom stadionu s 2:1 bio bolji od Lokomotive.

Zaprešićani su time zaustaviti drugoplasiranu Lokomotivu i nanijeli joj treći poraz u sezoni, ali su istoremeno zaustavili i vlastiti crni niz. Naime, Inter-Zaprešić je izgubio posljednje četiri prvenstvene utakmice za redom.

I ovaj ogled nije dobro počeo za Zaprešićane jer je već u 14. minuti Lirim Kastrati, prvi strijelac Lige sa sedam pogodaka, doveo goste u vodstvo. No, prvo je vratar Lokomotive Ivo Grbić pogriješio u 20. minuti i Ivan Mamut je izjednačio, dok je u 64. isti igrač zabio za konačnu pobjedu Zaprešićana.

HT Prva liga, 10. kolo: Inter-Zaprešić - Lokomotiva 2:1 (Mamut 20., 64./Kastrati 14.)