Juniorska Liga prvaka: Remi Lokomotive i Željezničara

U prvom ogledu osmine finala juniorske Lige prvaka, susretu Lokomotive i Željezničara, nije bilo pobjednika (1:1).

Drama se tako prebacuje na uzvratnu utakmicu koja se igra u Sarajevu 22. studenoga.

Željezničar je poveo pogotkom Amara Beširevića u 41. minuti, no mladi igrači Lokomotive imali su priliku potpuno preokrenuti utakmicu u nastavku.

Prvo je Marko Vranjković izjednačio u 74. minuti, a osam minuta kasnije Ivan Skansi nije realizirao jedanaesterac koji je mogao juniorskom prvaku Hrvatske donijeti pobjedu.

Inače, jedini strijelac Lokomotive u ovom ogledu, Vranjković, je u 77. minuti dobio drugi žuti isključujući karton.

Juniorska Liga prvaka, osmina finala (prva utakmica): Lokomotiva - Željezničar 1:1 (Vranjković 74./Beširević 41.)