Kup: Henriquez odveo Dinamo u polufinale

Očekivano su nogometaši Dinama izborili prolaz u polufinale Hrvatskog nogometnog kupa. Na maksimirskom stadionu Dinamo je s 4:2 pobijedio Istru 1961.

Utakmica je odlučena u završnici prvog poluvremena. Puljani su se dobro branili više od 30 minuta, no do pauze je Angelo Henriquez dva puta pogodio pulsku mrežu (u 35. i 44. minuti) za čvrstih 2:0 Dinama i siguran put prema polufinalu.

Na početku drugog dijela Arijan Ademi povećao je na 3:0 i time postigao prvi pogodak otkako se vratio nogometu, nakon suspenzije, a ujedno je Čileanac Henriquez postigao novi gol za zaokruživanje hat-tricka.

Na drugoj su se strani za pogotke Puljana pobrinuli Leonardo Sigali, koji je u 52. minuti postigao autogol, te u samoj završnici Dejan Maksimović.

Četvrtfinale Hrvatskog nogometnog kupa: Dinamo - Istra 1961 4:2 (Henriquez 35., 44., 70., Ademi 48., Sigali 52.-ag/Maksimović 88.)