Kup: Inter u produžecima slomio Sesvete

Od prvoligaša najteži je put do četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa morao proći zaprešićki Inter koji je na domaćem terenu, tek nakon produžetaka, s 2:1 pobijedio Sesvete.

Pogodak vrijedan ulaska u četvrtfinale postigao je u Komnen Andrić, u posljednje vrijeme najbolji igrač Inter-Zaprešića, u 116. minuti.

Inter-Zaprešić je, inače, prvi došao u vodstvo u ogledu i to u 50. minuti golom Mazalovića iz jedanaesterca. No, hrabri drugoligaš iz Sesveta time nije bio slomljen, već je u 72. minuti došao do izjednačenja (Josip Slišković), ali do potpunog iznenađenja Sesvete ipak nisu stigle.

Osmina finala Hrvatskog nogometnog kupa: Inter-Zaprešić - Sesvete 1:1, produžeci 2:1 (Mazalović 50., Andrić 116./Slišković 72.), Rudeš - Slaven Belupo 0:0, produžeci 2:0 (Turčin 107., Entrena 109.), Zagreb - Lokomotiva 0:1 (Majer 28.), Zadar - Osijek 0:4 (Bočkaj 17., Grezda 49., Lukić 55., Jambor 73.)

Utorak (31.10.): Novigrad - Dinamo (13:30 sati, uživo na HNTV-u)

Kasnije: Cibalia - Istra 1961 (7.11., uživo na HNTV-u), Gorica - Rijeka (14.11., uživo na HNTV-u)