Kup: Osijek lakoćom prošao Zadar

Bez ikakvih problema nogometaši Osijeka prošli su osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa. U gostima je Osijek s 4:0 svladao Zadar, člana Treće HNL - Jug.

U prvom poluvremenu tek je Petar Bočkaj probio domaći obrambeni zid odlično izvevši slobodan udarac u 17. minuti. Konačna potvrda lake pobjede Osijeka dogodila se u nastavku utakmice kada su postignuta nova tri gola, a strijelci su bili Eros Grezda (49. minuta), Andrej Lukić (55.) i Nikola Jambor (73.)

Osmina finala Hrvatskog nogometnog kupa: Zagreb - Lokomotiva 0:1 (Majer 28.), Zadar - Osijek 0:4 (Bočkaj 17., Grezda 49., Lukić 55., Jambor 73.), Rudeš - Slaven Belupo 0:0, produžeci 2:0 (Turčin 107., Entrena 109.), Inter-Zaprešić - Sesvete (17 sati), Šibenik - Hajduk (18 sati, uživo na HNTV-u)

Utorak (31.10.): Novigrad - Dinamo (13:30 sati, uživo na HNTV-u)

Kasnije: Cibalia - Istra 1961 (7.11., uživo na HNTV-u), Gorica - Rijeka (14.11., uživo na HNTV-u)