Kup: Rudeš prvi četvrtfinalist

Rudeš je prvi četvrtfinalist Hrvatskog nogometnog kupa. Kao domaćin Rudeš je, nakon produžetaka, s 2:0 bio bolji od Slaven Belupa.

Osnovnih 90 minuta je završilo bez pogodaka, a onda je unutar samo tri minute drugog produžetka riješena utakmica. Prvo je u 107. minuti za 1:0 Rudeša pogodio Tomislav Turčin, dok je već u 109. minuti slavlje Rudeša i prolaz dalje osigurao Juan Antonio Entrena pogotkom za 2:0.

Za Rudeš je plasman u četvrtfinale povijesni rezultat, budući da je do sada kao najbolji rezultat pamtio dva ulaska u osminu finala Kupa.

Osmina finala Hrvatskog nogometnog kupa: Rudeš - Slaven Belupo 0:0, produžeci 2:0 (Turčin 107., Entrena 109.)

Srijeda (25.10.): Zagreb - Lokomotiva (14 sati), Zadar - Osijek (15:30 sati, uživo na HNTV-u), Inter-Zaprešić - Sesvete (17 sati), Šibenik - Hajduk (18 sati, uživo na HNTV-u)

Utorak (31.10.): Novigrad - Dinamo (13:30 sati, uživo na HNTV-u)

Kasnije: Cibalia - Istra 1961 (7.11.), Gorica - Rijeka (14.11.)