News

Kup za žene: U finalu igraju Split i Agram

U finalu Hrvatskog nogometnog kupa za žene igrat će nogometašice Splita i Agrama. Splićanke su finale izborile subotnjom pobjedom protiv Katarine Zrinski (6:0), dok je Agram dan kasnije bio bolji od Dinama s 4:2.

Unutar samo 60-ak sekundi igračice Agrama postigle su dva gola i povele 2:0 (Matijević 17. i Tomić 18.). Gotovo jednako brzo je Dinamo izjednačio u nastavku (Klarić 50. i Benković 54.), ali završnica polufinala je prošla opet u dominaciji Agrama.

U 65. minuti je Tomislava Matijević postigla svoj drugi gol za 3:2, a točka na i bio je autogol Kopić u 93. minuti za 4:2.

Hrvatski nogometni kup za žene, polufinale: Agram - Dinamo 4:2 (Matijević 17., 65., Tomić 18./Klarić 50., Benković 54., Kopić 90.+3-ag)