Lokomotiva u završnici slomila Zaprešićane

U prvom dvoboju 19. kola Hrvatski Telekom Prve lige nogometaši Lokomotive pobijedili su zaprešićki Inter u Kranjčevićevoj ulici s 2:0.

Do bodova je Lokomotiva došla golovima u posljednjih deset minuta. U 81. minuti precizan i spretan bio je Myrto Uzuni, nakon dalekometnog udarca Radonjića, dok se definitivna potvrda domaća tri boda dogodila u 91. minuti kada je Luka Ivanušec realizirao jedanaesterac za 2:0.

Za Lokomotivu je to bila jubilarna deseta pobjeda u sezoni s kojom se izjednačila na drugom mjestu ljestvice s Osijekom i Rijekom.

Do golova je Lokomotiva bila bolja, ali je utakmica prolazila u mlakom ritmu i bez pretjerano dobrih prilika na obje strane.

HT Prva liga, 19. kolo: Lokomotiva - Inter-Zaprešić 2:0 (Uzuni 81., Ivanušec 90.+1-11m)