News

Memorijal vukovarskih branitelja: U finalu Osijek i Rijeka

U finalu 16. po redu Memorijala vukovarskih branitelja igrat će mlade nade Osijeka i Rijeke. U pitanju je popularni turnir koji okuplja mlade nogometaše do 14 godina starosti, a u Vukovaru se ovom prilikom okupilo 16 momčadi.

U subotu su odigrana polufinala u kojima je Osijek s 2:1 pobijedio Dinamo, dok je Rijeka s 1:0 bila bolja od HSK Njemačke.

Dinamo je protiv mladih Osječana vodio 1:0 golom Lukanića, no unutar samo tri minute drugog poluvremena (u 52. i 54.) Osijek je preokrenuo pogocima Stanišića i Ivića.

Rijeka, pak, slavi Luku Sesvečana jer je on u 29. minuti postigao pogodak vrijedan finala.

Memorijal vukovarskih branitelja, polufinale: Osijek - Dinamo 2:1 (Stanišić 52., Ivić 54./Lukanić 39.), Rijeka - HSK Njemačka 1:0 (Sesvečan 29.)