Novo Vrijeme Apfel se spasilo, Uspinjača Gimka izbacila Futsal Dinamo

U srijedu su odigrane dvije izuzetno zanimljive utakmice osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa u malom nogometu.

Aktualni prvak Novo Vrijeme Apfel imalo je veliko iskušenje na gostujućem parketu kod odličnog drugoligaša Olmissuma. Makarani su na kraju slavili 5:4, iako je Olmissum vodio 4:2 do sedam minuta prije kraja.

No, Musinov je smanjio na 3:4, Farias de Souza izjednačio na 4:4, a gol za prolaz Novog Vremena Apfel u četvrtfinale postigao je Duje Bajrušović pet minuta prije kraja.

Uspinjača Gimka je u zagrebačkom derbiju svladala Futsal Dinamo 5:4. Futsal Dinamo je vodio 2:0 i 3:1, no Franjo Matković je šest minuta prije kraja postigao gol za 5:4 Uspinjače Gimke koja je tu prednost i zadržala do kraja.

Hrvatski nogometni kup u malom nogometu, osmina finala: Uspinjača Gimka - Futsal Dinamo 5:4, Olmissum - Novo Vrijeme Apfel 4:5