Novo Vrijeme Apfel, Square i Alumnus na Final Fouru Kupa

Poznati su svi sudionici Final Foura, završnog turnira Hrvatskog nogometnog kupa u malom nogometu.

U ponedjeljak je put na završni turnir izborila Uspinjača Gimka, a dan kasnije tom sastavu pridružili su se Novo Vrijeme Apfel, dubrovački Square i Alumnus.

Novo Vrijeme Apfel u Makarskoj je pobijedilo Vrgorac 4:2. Prave drame nije bilo, iako su gosti poveli golom Kraljevića. No, Novo Vrijeme Apfel okrenulo je rezultat te je deset minuta prije kraja povelo 4:1 (dva gola Bajrušovića i po jedan Vukovića i Kazazića) i time osiguralo ukupnu pobjedu.

Dramatičan je bio dvoboj u Dubrovniku gdje je Square s 5:4 svladao Split. Gol odluke postigao je Stjepan Rezo dvije minute prije kraja. Splitu nije pomogla ni sjajna igra trostrukog strijelca Alena Marića.

Petrinjčica je povela kod Alumnusa koji je na kraju slavio 4:1. Golove su za pobjedničku momčad postigli Durlen, Markić i Matan, dok je Baniček dao autogol.

Hrvatski nogometni kup u malom nogometu, četvrtfinale: Novo Vrijeme Apfel - Vrgorac 4:2, Square - Split 5:4, Alumnus - Petrinjčica 4:1