PL International cup: Pobjeda Dinama II protiv Wolfsburga

Druga momčad Dinama startala je pobjedom u novo izdanje Premier League International Cupa (natjecanje za igrače do 23 godine).

U ogledu prvog kola skupine C, natjecanja koje se održava na engleskom tlu, Dinamo je pobijedio Wolfsburg 3:2. Golom Möbinsa njemačka je momčad povela 1:0, no rezultat su okrenuli Bojan Knežević (37.) i prvi strijelac Druge HNL Borna Miklić (59. minuta).

Wolfsburg je uspio izjednačiti, ali je gol odluke, i to iz jedanaesterca, postigao Marko Stolnik u 69. minuti.

Dinamo II će iduće nastupe u skupini imati protiv engleskih klubova: Evertona (15. prosinca) i Derby Countyja (19. prosinca).

PL International Cup, skupina C (1. kolo): Dinamo II - Wolfsburg 3:2 (Knežević 37., Miklić 59., Stolnik 69.-11m/Möbins 12., Kramer 66.)