Prva HMNL: Futsal Dinamo jesenski prvak

Futsal Dinamo jesenski je prvak Prve HMNL. Do tog su uspjeha igrači zagrebačkog kluba došli pobjedom u Makarskoj protiv Novog Vremena od 4:1.

Svi su pogoci postignuti u drugom poluvremenu, a od 29. do 36. minute Futsal Dinamo je postigao tri pogotka (dva Davor Kanjuh i jedan Matošević) i time riješio ovaj derbi. Strijelac jedinog gola za domaćina bio je Kazazić, a još je jedan gol za goste postigao Capar.

Crnica je teže od očekivanog slavila kod Albone Potpićan (5:4). Iako su Šibenčani vodili 4:1, na kraju su itekako strahovali za pobjedu. Ivan Škugor dao je dva gola za goste.

Square je bio uspješan u Zagrebu kod Alumnus futsalFER-a (4:0). Uspinjača i Vrgorac su remizirali (4:4), a prvo ime susreta bio je domaći igrač Mislav Banek s tri pogotka.

1. HMNL, 11. kolo: Albona Potpićan - Crnica 4:5, Novo Vrijeme - Futsal Dinamo 1:4, Uspinjača - Vrgorac 4:4, Alumnus futsalFER - Square 0:4, Osijek Kelme - Brod 035 4:1, Split Tommy - Nacional 5:0

Redoslijed: 1. Futsal Dinamo 30, 2. Split Tommy 28, 3. Novo Vrijeme 25, 4. Vrgorac 20, 5. Nacional 16, 6. Crnica 15, 7. Osijek Kelme 12, 8. Brod 035 12, 9. Square 12, 10. Alumnus futsalFER 12, 11. Uspinjača 11, 12. Albona Potpićan -1

Trenutno ne postoji niti jedna povezana vijest.