Prva HMNL: Kiks Osječana, Suton spasio Split Tommy

Pet utakmica četvrtog kola Prve HMNL odigrano je u petak i više nema stopostotnih momčadi u Prvenstvu.

Do sada je tri pobjede u tri utakmice imao Osijek Kelme, no u ovom su kolu Osječani kiksali na domaćem parketu. Alumnus futsalFER je iznenadio sve i pobijedio 3:2. Gol odluke postigao je prvi strijelac Alumnusa Filip Pezelj četiri minute prije kraja.

Split Tommy je zaslugama Josipa Sutona svladao Square 2:1. Suton je bio strijelac oba gola za Splićane, a onaj drugi zabio je u zadnjoj minuti ogleda.

Najuvjerljiviju pobjedu izborilo je Novo Vrijeme koje je s 12:0 svladalo Albonu Potpićan. Četiri gola je postigao Igor Osredkar, a tri Vlado Andrijašević.

Uspinjača je tri puta vodila na gostovanju u Šibeniku kod Crnice, ali se na kraju gost spašavao poraza. U pretposljednjoj minuti igrač Uspinjače Uremović pogodio je za 4:4.

Futsal Dinamo je lako svladao Brod 035 u Zagrebu. Bilo je 5:2, a dvostruki su strijelci za pobjednike bili Mihovil Prgomet i Kristian Čekol.

1. HMNL, 4. kolo: Novo Vrijeme - Albona Potpićan 12:0, Crnica - Uspinjača 4:4, Split Tommy - Square 2:1, Osijek Kelme - Alumnus futsalFER 2:3, Futsal Dinamo - Brod 035 5:2

Subota (4.11.): Nacional - Vrgorac (18:30 sati)

Redoslijed: 1. Split Tommy 10, 2. Novo Vrijeme 9, 3. Alumnus futsalFER 9, 4. Futsal Dinamo 9, 5. Osijek Kelme 9, 6. Crnica 5, 7. Vrgorac 4 (-1), 8. Uspinjača 4, 9. Square 3, 10. Brod 035 3, 11. Nacional 1 (-1), 12. Albona Potpićan 0