Prva HMNL: Nezaustavljivo Novo Vrijeme

Novo Vrijeme iz Makarske odigralo je odličnu utakmicu u Zagrebu te je s 5:2 pobijedilo Nacional, aktualnog prvaka 1. HMNL, u ogledu desetog kola.

Do deset minuta prije kraja rezultat je bio 1:1, no uslijedio je potom niz od četiri gostujuća gola i rješenje utakmice. Igor Osredkar dao je dva gola za goste, a po jedan su dodali Andrijašević, Farias de Souza i Bajrušović.

Za Nacional su pogađali Postružin i Bartoluci.

Novi prvoligaš Crnica dobro se nosio protiv Split Tommyja tijekom prvog poluvremena (1:1). Šibenčani su i vodili (gol Perišića), no potom su gosti nanizali četiri pogotka (Perić, Ćorluka, Suton i Kosor) i došli do očekivane pobjede.

1. HMNL, 10. kolo: Crnica - Split Tommy 1:4, Nacional - Novo Vrijeme 2:5, Vrgorac - Alumnus futsalFER 5:3, Brod 035 - Uspinjača 1:2, Dinamo Futsal - Osijek Kelme 5:1, Square - Albona Potpićan 3:0 (b.b.)

Redoslijed: 1. Futsal Dinamo 27, 2. Novo Vrijeme 25, 3. Split 25, 4. Vrgorac 19, 5. Nacional 16, 6. Crnica 12, 7. Brod 035 12, 8. Alumnus futsalFER 12, 9. Uspinjača 10, 10. Osijek Kelme 9, 11. Square 9, 12. Albona Potpićan -3