Prva HMNL: Novo Vrijeme Apfel pobijedilo Futsal Dinamo u gostima

U derbi susretu 13. kola 1. HMNL prvak Novo Vrijeme Apfel uspješno je obavio gostovanje u Zagrebu gdje je s 4:2 svladao Futsal Dinamo. Vodili su Makarani cijelo vrijeme. Od 1:0 i 3:1 do 4:2 kada je Igor Osredkar u posljednjoj minuti pogodio za konačan rezultat. Prije toga je jedan gol za goste postigao Saša Babić, a dva je dodao Duje Bajrušović. Za Futsal Dinamo strijelci su bili Čekol i Kanjuh.

Vrgorac je na domaćem parketu svladao Crnicu 5:2, iako su Šibenčani vodili 2:1. No, tada su uslijedila po dva pogotka Duška Martinca i Luke Sutona za lagano domaće slavlje.

U splitskom derbiju nije bilo pobjednika (1:1). Za Split je gol postigao Sekulić, a za Universitas Šuljić.

Iako je Square na kraju pobijedio u Dubrovniku Jesenje 6:5, u susretu nije bilo toliko dramatično. Dvije minute prije kraja Square je vodio 6:3, a na kraju su gosti tek "ušminkali" poraz. Po dva su gola za Square postigli Kuraja i Dos Santos.

Osijek Kelme je vodio 4:0 kod kuće protiv Alumnusa, no završilo je bez pobjednika (4:4). U zadnjoj minuti gol za bod Alumnusa postigao je Dario Markić.

Prva HMNL, 13. kolo: Vrgorac - Crnica 5:2, Square - Jesenje 6:5, Osijek Kelme - Alumnus 4:4, Split - Universitas Split 1:1, Futsal Dinamo - Novo Vrijeme Apfel 2:4

Subota (26.1.): Uspinjača Gimka - Brod 035 (18:30 sati)

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 34, 2. Square 26, 3. Vrgorac 24, 4. Futsal Dinamo 22, 5. Uspinjača Gimka 20, 6. Crnica 18, 7. Universitas Split 17, 8. Split 17, 9. Alumnus 11, 10. Brod 035 9, 11. Jesenje 7, 12. Osijek Kelme 5