Prva HMNL: Novo Vrijeme i Square na vrhu, premijerna pobjeda Dinama

Futsal Dinamo ostvario je premijernu pobjedu sezone u četvrtom kolu 1. HMNL. Kao domaćin Futsal Dinamo je s 4:2 svladao Uspinjača Gimku. Svih šest golova postignuto je u drugom poluvremenu uz četiri različita strijelca kod pobjednika (Penava, Prgomet, Gagulić i Čekol).

Vodeći Square je pobijedio Universitas u Splitu s 2:1. Oba je gola dao Leonardo dos Santos, a drugi pobjednički u zadnjoj minuti susreta.

Prvak Novo Vrijeme Apfel je u reprizi prošlosezonskog finala svladao Split u Makarskoj s uvjerljivih 6:1. Dva je gola postigao Farias de Souza, a po jedan su dodali Osredkar, Babić, Musinov i Sokol.

Vrgorac je bio uspješan na gostovanju u Zagrebu te je sa 7:3 svladao Alumnus. Nakon 30 minuta igre bilo je čak 6:0 za goste, a po dva su pogotka za Vrgorac u ovom dvoboju postigli Duško Martinac i Ante Kraljević.

Prva HMNL, 4. kolo: Alumnus - Vrgorac 3:7, Universitas Split - Square 1:2, Novo Vrijeme Apfel - Split 6:1, Futsal Dinamo - Uspinjača Gimka 4:2, Brod 035 - Osijek Kelme 2:0

Subota (27.10.): Crnica - Jesenje (20:30 sati)

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 10, 2. Square 10, 3. Vrgorac 7, 4. Uspinjača Gimka 7, 5. Alumnus 6, 6. Universitas Split 6, 7. Futsal Dinamo 5, 8. Brod 035 4, 9. Split 3, 10. Osijek Kelme 3, 11. Crnica 2 (-1), 12. Jesenje 1 (-1)