Prva HMNL: Sjajan preokret Futsal Dinama u Dubrovniku

Futsal Dinamo odigrao je sjajnu završnicu u Dubrovniku te je u derbi susretu sedmog kola Prve HMNL pobijedio Square u gostima 4:3. Osam minuta prije kraja Square je vodio 3:1, ali su potom Penava i Prgomet zabili za izjednačenje na 3:3, a u zadnjoj minuti ogleda Jakov Grcić golom je omogućio gostima pobjedu.

Šibenska Crnica odigrala je vrlo dobru utakmicu kod Splita te je slavila 4:1. Josip Vukičević postigao je dva pogotka, a po jedan za goste zabili su Šamija i Subotić.

Osijek i Uspinjača Gimka su remizirali 2:2 u susretu gdje su svi golovi postignuti u prvom poluvremenu, a istim je rezultatom završio i ogled Jesenja i Broda 035.

Prva HMNL, 7. kolo: Square - Futsal Dinamo 3:4, Split - Crnica 1:4, Osijek Kelme - Uspinjača Gimka 2:2, Jesenje - Brod 035 2:2

Subota (17.11.): Alumnus - Universitas (19:30 sati)

Kasnije: Vrgorac - Novo Vrijeme Apfel (21.11.)

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 16 (-1), 2. Square 13, 3. Futsal Dinamo 12, 4. Crnica 12, 5. Vrgorac 11 (-1), 6. Uspinjača Gimka 11, 7. Universitas Split 10 (-1), 8. Alumnus 8 (-1), 9. Brod 035 5, 10. Split 4, 11. Osijek Kelme 4, 12. Jesenje 3