Prva HMNL: Square pobijedio Alumnus, Futsal Dinamo i dalje bez pobjede

Dubrovački Square pobijedio je Alumnus 4:2 u susretu trećeg kola 1. HMNL i tako je, barem na kratko, izbio na sam vrh ljestvice. Dos Santos, Kuraja, Gašpar i Daničić (u pretposljednjoj minuti gol za 4:2) bili su strijelci za slavlje dubrovačkog kluba, a za goste su pogađali Matan i Ukalović.

Futsal Dinamo je i dalje bez pobjede. Ovaj put je u Zagrebu remizirao 2:2 protiv šibenske Crnice u ogledu gdje su svi pogoci postignuti u prvom poluvremenu. Vedran Matošević bio je strijelac za svoj Futsal Dinamo, ali je postigao i autogol u 19. minuti za 2:2.

Golovima Kosora i Rendića Split je na domaćem parketu s 2:1 svladao Brod 035, dok je uvjerljiv bio Vrgorac koji je s 8:0 bio bolji od novog prvoligaša Jesenja. Ante Kraljević bio je trostruki strijelac, dok su Martinac i Babić dodali po dva gola.

Universitas Split je iznenadio Osijek Kelme u gostima (5:2), a igrač utakmice bio je Ivor Šuljić s dva gola.

Prva HMNL, 3. kolo: Futsal Dinamo - Crnica 2:2, Split - Brod 035 2:1, Osijek Kelme - Universitas Split 2:5, Square - Alumnus 4:2, Vrgorac - Jesenje 8:0

Nedjelja (21.10.): Uspinjača Gimka - Novo Vrijeme (19:30 sati)

Redoslijed: 1. Square 7, 2. Uspinjača Gimka 6 (-1), 3. Alumnus 6, 4. Novo Vrijeme 6 (-1), 5. Universitas Split 6, 6. Vrgorac 4, 7. Split 3, 8. Osijek Kelme 3, 9. Crnica 2, 10. Futsal Dinamo 2, 11. Jesenje 1, 12. Brod 035 1