Prva HMNL: Stop za Split u Makarskoj, Futsal Dinamo na vrhu

Derbi utakmica devetog kola Prve HMNL igrana je u Makarskoj u kojoj je domaće Novo Vrijeme s 3:0 svladalo Split Tommy. Prvi je to poraz za Splićane u aktualnoj sezoni, a Novo Vrijeme se bodovno izjednačilo s današnjim suparnikom.

Vedran Kazazić je u 11. minuti postigao prvi pogodak u susretu, nakon čega su mreže mirovale sve do završnice. I onda su u zadnje tri minute Marin Musinov i vratar Filip Bašković potvrdili pobjedu domaćina (3:0).

Na vrh ljestvice je, pak, stigao Futsal Dinamo koji je u subotu bez problema svladao Uspinjaču u gostima 6:0. Dva je gola postigao Kristian Čekol, dok su po jedan dodali Matošević, Đulvat, Grbeša i Dekanić.

Alumnus futsalFER bio je na svom parketu uvjerljiv protiv Broda 035. Pobijedio je 7:4 uz po dva gola Filipa Ukalovića i Domagoja Durlena.

1. HMNL, 9. kolo: Novo Vrijeme - Split Tommy 3:0, Alumnus futsalFER - Brod 035 7:4, Uspinjača - Futsal Dinamo 0:6, Albona Potpićan - Vrgorac 2:11, Square - Crnica 2:6, Osijek Kelme - Nacional 3:4

Redoslijed: 1. Futsal Dinamo 24, 2. Novo Vrijeme 22, 3. Split Tommy 22, 4. Vrgorac 16, 5. Nacional 13 (-1), 6. Crnica 12, 7. Alumnus futsalFER 12, 8. Brod 035 12, 9. Osijek Kelme 9, 10. Uspinjača 7 (-1), 11. Square 6, 12. Albona Potpićan 0

Trenutno ne postoji niti jedna povezana vijest.