Prva HMNL: Universitas Split dobio gradski derbi

U petak su odigrane dvije utakmice drugog kola Prve HMNL, a u splitskom derbiju slavio je novi prvoligaš Universitas.

Universitas je dobio "starijeg brata" Split 2:1, a pogodak odluke postigao je Taći u 31. minuti. Prije toga je za Universitas pogodio Štimac, dok je za poražene strijelac bio Ćorluka.

Jesenje i dubrovački Square su remizirali 4:4, iako su gosti vodili 3:1 i 4:3, ali je minutu prije kraja Cvilko zabio za konačnih 4:4. Dva je gola za Jesenje postigao Gamilec, a za goste Leonardo dos Santos.

Prva HMNL, 2. kolo: Universitas Split - Split 2:1, Jesenje - Square 4:4, Brod 035 - Uspinjača Gimka 3:5

Subota (13.10.): Alumnus - Osijek Kelme (19 sati), Crnica - Vrgorac (19:15 sati), Novo Vrijeme Apfel - Futsal Dinamo (20 sati)