Prva HMNL: Uvjerljivi Vrgorac i Crnica

U petak su odigrana tri ogleda devetog kola Prve HMNL, a visoku četvrtu poziciju na ljestvici i dalje čvrsto drži Vrgorac.

U ovom kolu Vrgorac je i više nego uvjerljivo slavio kod posljednje Albone Potpićan. Bilo je 11:2. Prvi strijelac utakmice bio je Ante Kraljević s tri pogotka, dok su po dva dodali Martinac, Jurić i Jurjević.

Šibenska Crnica uspješno je obavila gostovanje kod Squarea i pobijedila 6:2. Marinko Šamija je s tri pogotka bio igrač utakmice, dok je Dragan Vuković za goste dodao dva gola.

I u trećem su susretu slavili gosti. Nacional je svladao Osijek Kelme 4:3 u dramatičnoj završnici. Naime, u 39. minuti postignuta su čak tri pogotka! Prvo su Osječani u pretposljednjoj minuti zabili dva gola i s 1:3 došli na 3:3, ali je potom Jose Puertas ipak zabio gol za slavlje aktualnog prvaka.

1. HMNL, 9. kolo: Albona Potpićan - Vrgorac 2:11, Square - Crnica 2:6, Osijek Kelme - Nacional 3:4

Subota (2.12.): Novo Vrijeme - Split (19:15 sati), Alumnus futsalFER - Brod 035 (20 sati), Uspinjača - Futsal Dinamo (20:30 sati)

Redoslijed: 1. Split 22 (-1), 2. Futsal Dinamo 21 (-1), 3. Novo Vrijeme 19 (-1), 4. Vrgorac 16, 5. Nacional 13 (-1), 6. Crnica 12, 7. Brod 035 12 (-1), 8. Osijek Kelme 9, 9. Alumnus futsalFER 9 (-1), 10. Uspinjača 7 (-2), 11. Square 6, 12. Albona Potpićan 0