Prva HMNL: Vrgorac iznenadio Split Tommy

Odigrana je prva utakmica trećeg kola Prve HMNL u kojoj je, iznenađujuće, Vrgorac izbjegao poraz od Split Tommyja.

Ogled u Vrgorcu je završio bez pobjednika (2:2) čime je Vrgorac prekinuo kratki startni splitski niz od dvije pobjede.

Vrgorac je vodio 2:0 pogocima Duška Martinca i Saše Subotića. U prvom poluvremenu je na 1:2 smanjio Josip Suton, dok je u 30. minuti konačnih 2:2 postavio Tihomir Novak.

1. HMNL, 3. kolo: Vrgorac - Split Tommy 2:2

Petak (27.10.): Albona Potpićan - Osijek Kelme (18 sati), Square - Novo Vrijeme (19 sati), Brod 035 - Nacional (20 sati), Futsal Dinamo - Crnica (20:15 sati)

Subota (28.10.): Alumnus futsalFER - Uspinjača (19 sati)

Redoslijed: 1. Split Tommy 7 (+1), 2. Osijek Kelme 6, 3. Crnica 4, 4. Vrgorac 4 (+1), 5. Alumnus futsalFER 3, 6. Novo Vrijeme 3, 7. Square 3, 8. Uspinjača 3, 9. Nacional 1 (-1), 10. Futsal Dinamo 0 (-1), 11. Brod 035 0, 12. Albona Potpićan 0