Prva HMNL: Vrgorcu derbi protiv Futsal Dinama

U derbi susretu osmog kola Prve HMNL, ujedno i posljednjem, Vrgorac je u Zagrebu s 4:3 pobijedio Futsal Dinamo.

Vrgorac je tako zadržao korak s vodećim Novim Vremenom Apfel i ima dva boda manje, dok je Futsal Dinamo ostao na šestoj poziciji.

Nakon sedam minuta derbija, Futsal Dinamo je golovima Kanjuha, Prgometa i Dekanića vodio 3:0. No, ništa to nije vrijedilo domaćinu jer je na drugoj strani stajao super raspoloženi Duško Martinac koji je ukupno zabio tri pogotka, a onaj posljednji za pobjedu u 39. minuti. Još je jedan gol za goste dao Pervan.

Prva HMNL, 8. kolo: Futsal Dinamo - Vrgorac 3:4, Uspinjača Gimka - Square 3:1, Novo Vrijeme Apfel - Jesenje 5:2, Crnica - Universitas Split 3:3, Brod 035 - Alumnus 10:5, Split - Osijek Kelme 3:1

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 19, 2. Vrgorac 17, 3. Uspinjača Gimka 14, 4. Square 13, 5. Crnica 13, 6. Futsal Dinamo 12, 7. Universitas Split 12, 8. Alumnus 9, 9. Brod 035 8, 10. Split 7, 11. Osijek Kelme 4, 12. Jesenje 3