Prva HMNL: Vrgorcu drama protiv Crnice

Odigrana je posljednja utakmica sedmog kola Prve HMNL u kojoj je Vrgorac na svom parketu pobijedio Crnicu 5:4. Vrgorac je preskočio šibenskog suparnika na ljestvici i trenutačno je na petom mjestu.

Od treće minute (Kraljević je pogodio za 1:0) Vrgorac je vodio protiv Crnice. No, uporni su gosti stalno puhali za vratom i u 38. minuti smanjili na 4:5. Dramatična je bila završnica, no domaćin je sačuvao pobjedu u kojoj je Vojko Pervan postigao dva pogotka.

1. HMNL, 7. kolo: Vrgorac - Crnica 5:4, Uspinjača - Split 1:9, Square - Brod 035 5:3, Albona Potpićan - Futsal Dinamo 4:13, Osijek Kelme - Novo Vrijeme 1:4, Alumnus futsalFER - Nacional 2:6

Redoslijed: 1. Split 19, 2. Novo Vrijeme 18, 3. Futsal Dinamo 18, 4. Nacional 10, 5. Vrgorac 10, 6. Osijek Kelme 9, 7. Brod 035 9, 8. Alumnus futsalFER 9, 9. Crnica 8, 10. Uspinjača 7, 11. Square 6, 12. Albona Potpićan 0