Rudeš propustio pobijediti Lokomotivu

Nogometaši Rudeša bili su sasvim blizu velika tri boda koja bi im mnogo značila u borbi za ostankom u HT Prvoj ligi. U ogledu 21. kola Rudeš je do 89. minute vodio, kao gost kod Lokomotive 2:1, no u završnici je Lovro Majer realizirao jedanaesterac za konačnih 2:2.

Lokomotiva je vodila golom Nikole Krajinovića u 31. minuti, no u nastavku je Rudeš okrenuo rezultat preko Karla Lulića (52.) i Marija Budimira (79.), ali do kraja ipak nije uspio zadržati vodstvo.

Recimo i da je ovo bio sudar dvije momčadi koje su u drugi dio sezone ušle s novim trenerima na klupi: Goran Tomić (Lokomotiva) i Dinko Jeličić (Rudeš).

HT Prva liga, 21. kolo: Lokomotiva - Rudeš 2:2 (Krajinović 31., Majer 89.-11m/Lulić 52., Budimir 79.)