News

Nogometaši Varaždina ostvarili su novu važnu pobjedu na svom putu prema mogućem ulasku u HT Prvu ligu. U utakmici 28. kola Druge lige Varaždin je kao domaćin pobijedio Dugopolje 2:0.

Ne samo da se tako donekle riješio jednog od svojih direktnih konkurenata, već je Varaždin učvrstio svoje treće mjesto na ljestvici. Do bodova je Varaždin došao golovima u drugom poluvremenu: Mario Sačer je zabio u 76., a Domagoj Drožđek u 84. minuti i to u kontri, nakon što se zatresla domaća vratnica.

U derbiju začelja Kustošija je golom Kovačevića u 85. minuti s 1:0 pobijedila Lučko pa su se ove dvije momčadi bodovno izjednačile na ljestvici.

Posljednji je i dalje Novigrad koji je osvojio domaći bod (1:1) protiv lidera Dinama II. Gosti su poveli golom Božića u 75. minuti, no domaćinu je bod osigurao Bubalo pogotkom u pretposljednjoj minuti susreta.

Druga HNL, 28. kolo: Varaždin - Dugopolje 2:0 (Sačer 76., Drožđek 84.), Novigrad - Dinamo II 1:1 (Bubalo 89./Božić 75.), Kustošija - Lučko 1:0 (Kovačević 85.)Hrvatski dragovoljac - Solin 1:0 (Majstorović 25.-11m), Sesvete - Šibenik 3:2 (Maloča 21., Tolić 24., Jelić 62./Banić 50., Maleš 89.)

Ponedjeljak (23.4.): Hajduk II - Gorica (17 sati)

Redoslijed: 1. Dinamo II 58, 2. Gorica 52 (-1), 3. Varaždin 49, 4. Sesvete 45, 5. Dugopolje 42, 6. Hajduk II 37 (-1), 7. Šibenik 34, 8. Solin 31, 9. Hrvatski dragovoljac 30,  10. Lučko 28, 11. Kustošija 28, 12. Novigrad 25