News

Finale Hrvatskog nogometnog kupa za juniore izborili su Lokomotiva, prošlosezonski hrvatski prvak, i Osijek.

Osijek je u prvoj polufinalnoj utakmici pobijedio Dinamo 2:0, dok je u uzvratu izdržao i izgubio "samo" 0:1. U 22. i 24. minuti je igrač Osijeka Magdić zaradio dva žuta kartona i veliki dio utakmice Osječani su odradili s igračem manje.

No, nisu dopustili pogodak Dinamu sve do 90. minute kada je Antonio Marin realizirao jedanaesterac za 1:0. Ali, bila je to na kraju pirova Dinamova pobjeda.

Lokomotiva je i drugi put pobijedila Inter-Zaprešić. Nakon 3:2 u gostima, Lokomotiva je kao domaćin bila bolja 3:1 i s ukupnih 6:3 otišla je u finale. Za Lokomotivu su strijelci bili Dunić (12.), Hujber (40.) i Vranjković (85.), dok je jedini strijelac za Zaprešićane bio Šlogar u 62. minuti.

Hrvatski nogometni kup za juniore (polufinale, uzvratne utakmice): Lokomotiva - Inter-Zaprešić 3:1 (Dunić 12., Hujber 40., Vranjković 85./Šlogar 62.), Prva utakmica: Inter-Zaprešić - Lokomotiva 2:3; Dinamo - Osijek 1:0 (Marin 90.-11m), Prva utakmica: Osijek - Dinamo 2-0